У м. Корсуні-Шевченківському діють пункти обігріву

Дата: 29.01.2021 12:41

З метою уникнення переохолодження та обмороження в холодну пору в м. Корсуні-Шевченківському діють спеціальні пункти обігріву, які надають допомогу соціально-незахищеним верствам населення.

Такі пункти працюють в приймальному відділенні КНП «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня» (цілодобово) за адресою вул. Ярослава Мудрого, 120 та в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по вул. Ярослава Мудрого, 98 (у робочий час).

Згідно з правилами роботи пунктів, у випадку пониження температури повітря до -10 С0 у пунктах приймаються усі громадяни, які потребують обігріву.
У кожному з пунктів обігріву відвідувачів забезпечують теплим чаєм. Окрім того, людям роз’яснюють правила безпеки, зокрема, як запобігти переохолодженню та обмороженню організму.
Досвід минулих років показує, що такі пункти користуються популярністю серед малозахищених верств населення та в кілька разів знижують ймовірність їх переохолодження та обмороження.
Радимо всім громадянам в умовах знижених температур без особливої потреби не покидати помешкань, а у разі обморожень невідкладно звертатись до медичних закладів для отримання професійної медичної допомоги.