ОГОЛОШЕННЯ про прибирання снігу на прилеглих територіях!!!

Дата: 20.12.2021 16:49

З погіршенням погодних умов – юридичні та фізичні особи, організації, суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані:

1) утримувати територію (покриття земельних ділянок, тротуарів, прилеглих територій до об’єктів побутового обслуговування, громадського харчування, магазинів та інших об’єктів торгівлі, авторемонтних майстерень, установ, підприємств, організацій, тощо) на відстані 20 м. від червоної лінії (від межі) включно до проїжджої частини вулиці, в належному санітарному стані.

2) мати необхідний інвентар (лопати, мітли, льодоруби), достатній запас посипного матеріалу ((крім солі) пісок, шлак, дрібний щебінь, тощо);

3) забезпечувати благоустрій та утримання в належному стані власності та прилеглої до неї території відповідно до чинного законодавства, Правил благоустрою на території Корсунь – Шевченківської територіальної громади затверджених рішенням Виконавчого комітету від 05.10.2021 № 287 (надалі Правила, посилання додається в низу), а саме абзац 7 пункту 5.2.3; пунктів: 5.4.5; 5.4.7; 5.10.1; 5.10.10; 5.10.11; 9.3; 9.5.

4) забезпечувати нормальний рух пішоходів та транспорту, при необхідності відгороджувати чи розміщувати таблички з написом «Обережно, ожеледиця!», «Обережно, слизько!», «Обережно зсовується сніг з даху», «Обережно на даху висульки».

У разі бездіяльності, невиконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та «Правил благоустрою на території Корсунь – Шевченківської територіальної громади», винні особи притягаються до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу відповідно до статті 152 КУпАП:

- на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн);

- на посадових осіб та підприємців – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).