Погіршились погодні умови, тому спільно вживаємо заходів для забезпечення безпеки громадян

Дата: 11.01.2022 10:35

Уповноваженими особами проводяться перевірки на протиожеледні заходи прилеглих територій!!! Згідно перевірок, у разі виявлення невиконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та «Правил благоустрою на території Корсунь – Шевченківської територіальної громади», винні особи викликаються на засідання Адміністративної комісії та притягаються до відповідальності у вигляді штрафу відповідно до статті 152 КУпАП.

Додатково, повторно повідомляємо!!! Юридичні та фізичні особи, організації, суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані:

• забезпечувати нормальний рух пішоходів та транспорту, при необхідності відгороджувати чи розміщувати таблички з написом «Обережно, ожеледиця!», «Обережно, слизько!», «Обережно зсовується сніг з даху», «Обережно на даху висульки».
  • мати необхідний інвентар (лопати, мітли, льодоруби), достатній запас посипного матеріалу ((крім солі) пісок, шлак, дрібний щебінь, тощо).
  • забезпечувати благоустрій й утримання в належному стані власності та прилеглої до неї території відповідно до чинного законодавства, Правил благоустрою на території Корсунь – Шевченківської територіальної громади затверджених рішенням Виконавчого комітету від 05.10.2021 № 287 (абзац 7 пункту 5.2.3; пунктів: 5.4.5; 5.4.7; 5.10.1; 5.10.10; 5.10.11; 5.10.12.)