Пошук

Шановні жителі громади!

Дата: 20.02.2022 16:51
Кількість переглядів: 302

Сьогодні наша Корсунщина разом з усією Україною вшановує Героїв Небесної Сотні, які загинули під час подій Революції Гідності.

Сьогодні ми вкотре згадуємо трагічну сторінку своєї непростої історії, коли 20 лютого 2014 року на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в нашій державі.

Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, що творилися звичайними людьми — нашими сучасниками, нашими співвітчизниками. Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов’ю до України, вісім років тому згуртував увесь цивілізований світ на підтримку нашого вибору і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу.

На жаль, не всі з них залишилися серед живих, але всі вони взірці реального, дієвого патріотизму, які своїми діями продемонстрували: ми – свободолюбива нація, яка ніколи не поступиться найважливішими для себе принципами.

Наша Корсунська земля також має своїх героїв-майданівців, серед яких є й ті, що приєдналися до сумного списку Небесної Сотні – це Василь Сергієнко та Михайло Якубенко.

Революція Гідності змінила Україну і кожного громадянина. Ті буремні події 2014 року навчили всіх бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни до останнього подиху.Майдан почався з мирних протестів і тоді ніхто уявити не міг, що в мирній Україні почнуть вбивати людей. Ця умовна сотня за 8 років протистояння на сході України перетворилася у тисячі.

В небесному полку стражів України навічно перебувають і наші земляки: Сергій Білоушенко, Роман Сокуренко, Максим Мариненко, Олексій Тимченко, Олександр Бардалим.

Віддаймо шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні. Вклонімося кожному хто зараз захищає нас від російської агресії! Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою.

Хай пам'ять всіх убитих за Україну згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Слава Україні!

З повагою, в.о. міського голови Віталій МАЦЮКФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора