Шановні жителі громади!

Дата: 24.02.2022 01:11

Рішенням РНБО ухвалено запровадження на всій території нашої держави НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ, окрім Донецької та Луганської областей, де триває Операція об’єднаних сил.

Відразу хочу зауважити, що підстав для паніки немає. Мова зараз йде про введення саме надзвичайного, а не воєнного стану.

Надзвичайний стан вводиться з метою посилення охорони громадського порядку та об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення та народного господарства.

Що означає введення надзвичайного стану для жителів Черкаського району?

-Посилення контролю в‘їздів та виїздів із міст та області. Може бути додатковий огляд транспорту, перевірка тих чи інших документів у фізичних осіб.

-Початок діяльності обласного оперативного штабу під головуванням голови Черкаської облдержадміністрації Олександра Скічка. Рішення штабу обов‘язково повідомлятимуться.

-Заборона проведення масових заходів і мітингів.

Тобто це превентивні питання, щоб у країні зберігався спокій та працювала економіка.

Комендантської години - НЕ ВСТАНОВЛЕНО!

ТОЖ ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

В.о. міського голови Віталій МАЦЮК