Не несіть на могили «СМІТТЯ»!!!

Дата: 19.04.2022 15:13

Наближаються чергові поминальні дніА Ви знайшли АЛЬТЕРНАТИВУ? ПАМЯТАЄМ!!! З 1 вересня 2021 року ЗАБОРОНЕНО продаж товарів, виготовлених із пластику та неорганічних матеріалів, згідно Рішення виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради від 18.05.2021 року №145 «Про заборону на продаж штучних квітів та розміщення на кладовищах інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику та неорганічних матеріалів на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади».

Тому, затверджені зміни до «Правил благоустрою на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади», щодо зазначеної вище заборони, зобов’язують уповноважених осіб до складання адміністративних протоколів відповідно ст. 152 КУпАП.

Черговий раз звертаємось до жителів, гостей громади та релігійних організацій, які здійснюють діяльність на території громади, щодо підбору альтернативи «штучним квітам» та свідомого розуміння, про шкідливий вплив товарів виготовлених із пластику та неорганічних матеріалів, які в будь-якому випадку потрапляють на смітник або спалюються й несуть загрозу здоров’ю громадян та навколишньому середовищу вцілому.