Спалювання рослинності ЗАБОРОНЕНО!!!

Дата: 04.05.2022 19:25

На території громади як у відалених "куточках" так і в центрі міста фіксуються порушення стосовно спалювання рослинності, які подані на розгляд наступної Адміністративної комісії.

За рішенням Адмінкомісії будуть накладені ШТРАФУ у суммі: на громадян – від 340 до 1 360 грн; суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1 700 грн.

ПОВІДОМЛЯЄМО!!! Згідно Розпорядження міського голови від 18.03.2022 №61 «Про заборону спалювання рослинності та сміття різного походження на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади», випалювання рослинності буде прирівнюватись до проявів диверсійного характеру.

НАГАДУЄМО!!! Адміністративна відповідальність за порушення «Правил благоустрою на території Корсунь – Шевченківської територіальної громади» передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення, статтею 152 Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.