Із травнем 2022 року у громаді в черговий раз розпочинається акція «СТОП АМБРОЗІЯ»

Дата: 10.05.2022 11:27

Амброзія належить до карантинних бур’янів, які завдають великої шкоди здоров’ю людини.

Алергічні здібності у амброзії є тільки під час цвітіння.

Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. Викликає алергійне захворювання – АМБРОЗІЙНИЙ ПОЛІНОЗ.

Кожна рослина амброзії виділяє мільярди пилкових насінин, які викликають алергічні стани, які погіршують життя людини.

Зважаючи на велику шкідливість амброзії для здоров`я людини, боротьба з нею є одним з важливих і першочергових завдань усіх землекористувачів.

Боротьба з бур’янами, у тому числі з амброзією - обов’язок кожного громадянина, підприємця, керівника.

Звертаємось до всіх мешканців Корсунь-Шевченківської територіальної громади, керівників установ, підприємств, організацій долучитись до акції «СТОП АМБРОЗІЯ», яка вже розпочалась і триватиме безстроково. Об’єкти благоустрою, що перебувають у вашій власності або користування мають бути очищені від амброзії.

Якщо кожен підніметься на боротьбу з амброзією, дихати нам стане краще.

Долучаємося всі! Подбаймо про власне й оточуючих здоров’я та знешкодимо загрозливий алерген!!!