Пошук

А У ВАС Є ДОГОВІР НА ВИВЕЗЕННЯ ТПВ???

Дата: 29.09.2022 17:14
Кількість переглядів: 136

Відсутність договору на вивезення побутових відходів (надалі ТПВ) у фізичної, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та «Правил благоустрою на території Корсунь – Шевченківської територіальної громади» і тягне за собою адміністративну відповідальність.

29.09.2022 року представниками міської ради, комунального підприємства «ВЖ РЕУ» та відділення поліції №1 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області, було здійснено черговий рейд щодо укладання договору на вивезення ТПВ.

В результаті, згідно запланованого графіку, жителям Корсунь-Шевченківської територіальної громади було роз’яснено їх права та обов’язки, надано пропозиції та складено відповідні договора на вивезення ТПВ.

ДОДАТКОВО НАГОЛОШУЄМО! Згідно чинного законодавства України, а саме: відповідно до ч. 2 ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послух. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

Згідно з п. 1 ч. 3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язується укладати договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних та юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги. У разі відсутності у громадян договорів на вивезення відходів або відмовлення від укладення договору (п. 3.2.2; п. 3.2.6; п. 4.2.8; п.5.1.11; п.5.1.13 «Правил благоустрою на території Корсунь – Шевченківської міської ради» затвердженого рішенням виконавчого комітету Корсунь – Шевченківської міської ради № 287 від 05.10.2021 року) є порушенням вимог щодо поводження з відходами та Правил благоустрою територій населеного пункту. Уповноваженими особами виконавчого комітету Корсунь – Шевченківської міської ради будуть складатися протоколи про адміністративне правопорушення та подаватися на розгляд адміністративної комісії міської ради для накладення штрафу згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу – від 340 до 1360 грн; громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

Для укладання договору про вивезення ТПВ на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади звертайтесь до КП «ВЖ РЕУ» за адресою вулиця Героїв Майдану, 9.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора