Сьогодні комунальники отримали твердопаливний котел, який буде розміщено в котельні "мікрорайону".

Дата: 01.12.2022 14:58

Даний котел виготовлений українським виробником твердопаливних котлів та обладнання "Альтеп" м.Чернігів, має потужність 1,5 МВт; види палива, можливі для використання, - дрова, деревинні брикети.

Дана котельня була "на газу", ми частково забезпечили потребу цієї котельні щодо альтернативного опалення. Тож, в разі відсутності газу, - система буде працювати та забезпечить даний район теплом, - зазаначив в.о. міського голови Віталій Мацюк. Зараз комунальниками проводяться всі необхідні роботи щодо встановлення твердопаливного котла.

В умовах війни потрібно бути готовими до усіх можливих викликів, тож продовжуємо забезпечувати критичну інфраструктуру громади додатковими джерелами опалення та альтернативними джерелами живлення.