ВСТУПНЕ СЛОВО ДО ПУБЛІКАЦІЇ КОНКУРСНИХ РОБІТ

Дата: 23.02.2023 12:34

IXзагальноміського конкурсу-фестивалю вокального, образотворчого мистецтв і художнього слова «Шевченкові вершини», присвяченого Шевченківським дням і пам’яті героїв – захисників України.

Впродовж 23-24 лютого 2023 року роботи, відібрані і допущені оргкомітетом до участі в конкурсі, розміщуються на FB – сторінці «Будинок культури Корсунь – Шевченківської ради» під хештегом

#2023_шевченкові_вершини

Згідно приналежності до жанру другий хештег позначається відповідно:

#вокал

#образотворче_мистецтво

#художнє_слово

Нагадуємо тематику конкурсних робіт. Перша тема «Шевченкіана»: твори Т. Г. Шевченка , вірші і пісні – присвята його пам’яті, ілюстрації до його творів тощо. Друга тема «Героїка» : твори (вірші, пісні, малюнки), присвячені пам’яті героїв – захисників України.

Роботи, тематика яких не відповідає оголошеній Положенням, до конкурсу не допускаються. Заявники, які не виконали умов, затверджених Положенням, до конкурсу не допускаються.

Членів суддівської колегії ми представимо вам в окремому дописі.

Протокол за результатами роботи суддівської колегії із визначенням переможців публікується на сторінці «Будинок культури Корсунь – Шевченківської міської ради» соціальної мережі Фейсбук не пізніше 6 березня 2022 року.

ПРИНЦИПИ РОЗПОДІЛУ МІСЦЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ УЗАГАЛЬНЕНОГО ПІДСУМКУ ОЦІНОК ЧЛЕНІВ ЖУРІ.

Загальна оцінка (за підсумком оцінювання усіма членами журі) від 1 до 10 балів – місце не надається незалежно від кількості конкурсантів у віковій категорії .

Загальна оцінка до 25 балів – не вище 3-го місця.

Загальна оцінка від 26 до 35 балів – не вище 2-го місця.

Загальна оцінка від 36 до 50 балів – конкурсант за рішенням журі може претендувати на 1-е місце.

За окремим рішенням журі конкурсант, який набрав не менше 50 балів, може бути визнаним володарем ГРАН-ПРІ.

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ БІЛЬШОЮ КІЛЬКІСТЮ ГОЛОСІВ КОРИСТУВАЧІВ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ФЕЙСБУК НА СТОРІНЦІ «БУДИНОК КУЛЬТУРИ КОРСУНЬ – ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» НА 12.00 ГОД. 2 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ.

ОБЕРІГАЄМО УКРАЇНСЬКІ СВЯТИНІ, ЧЕСТЬ І СЛАВУ УКРАЇНИ!

... Як понесе з України

У синєє море