Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті Галини Володимирівни Шевченко

Дата: 01.04.2023 17:45

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті керуючої справами виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради

Шевченко Галини Володимирівни🕯

Скорботна новина… Страшна, жахлива, несправедлива. Перестало битися серце чарівної жінки, доньки, дружини, мами, бабусі.

Її професійний шлях на державній службі розпочався із роботи в Корсунь ‐Шевченківській райдержадміністрації. З січня 2021 року Галина Володимирівна була на посаді керуючої справами виконавчого комітету Корсунь- Шевченківської міської ради. На громадських засадах помічник- консультант народного депутата України Андрія Стріхарського.

Корсунь-Шевченківська міська рада, виконавчий комітет, депутати міської ради висловлюють щирі співчуття родині померлої. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати...Нехай добрий, світлий спомин про Галину Володимирівну назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. У нашій пам’яті Галина Володимирівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Прощання з Галиною Володимирівною Шевченко відбудеться завтра, 2 квітня, о 12:00 годині в Спасо-Преображенському храмі(біля міського Будинку культури).

Вічна і світла пам’ять ...