Пошук

13 грудня 2023 відбулося засідання 63 позачергової сесії.

Дата: 13.12.2023 18:09
Кількість переглядів: 100

Фото без описуПочаток засідання розпочався зі вшанування пам'яті полеглих Героїв російсько-української війни. Вдячні усім нашим Захисникам і Захисницям за захист🇺🇦 Пам'ятаємо тих, хто віддав за Україну своє життя.

Загалом на позачерговому засіданні депутатами ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги на лікування громадянам – жителям нашої громади, затверджено ряд Програм соціального, житлово-комунального спрямування та ін.

✅️Затверджено Програму підтримки членів сімей загиблих військовослужбовців, поранених, зниклих безвісти на 2024-2026 роки. Цією Програмою передбачено надання одноразової матеріальної допомоги одному з членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, при пораненні, тощо. На 2024 рік передбачено 4 млн 100 тис грн, при потребі, кошти на Програму будуть збільшені.

✅️Затверджено Програму щодо створення безбар’єрного середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, яка попередньо була схвалена на позачерговому засіданні виконкому. Дана Програма передбачає комплекс системних довгострокових заходів– архітектурних, технічних, організаційних тощо. Фінансування заходів Програми передбачено за рахунок бюджету Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади та інших джерел, не заборонених законодавством. Рішенням виконавчого комітету від 13.12.2023 утворено Комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітеті Корсунь- Шевченківської міської ради. На засіданні Комітету буде розглянуто та затверджено ПЕРЕЛІК заходів та об’єктів соціального призначення, реалізацію яких планується здійснити в рамках реалізації Програми у 2024 році.

Крім того, присутні на засіданні депутати обговорили та підтримали ряд земельних питань, також внесені зміни до бюджету громади на 2023 рік, які попередньо були схвалені на позачерговому засіданні виконкому.

З усіх розглянутих питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.

Працюємо заради Перемоги!🇺🇦

Дякуємо нашим оборонцям за захист!🇺🇦

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора