Пошук

За звалювання побутового сміття, гілля, огородини, рослинних відходів різного походження, будівельних матеріалів за межами полігону — ШТРАФ.

Дата: 05.07.2024 13:39
Кількість переглядів: 45

Черговий раз уповноважені особи виконавчого комітету та комунального підприємства "ВЖ РЕУ" здійснили моніторинг територій. Встановили відповідні таблички, надали деяким жителям громади відповідні рекомендації по поводженню із побутовими відходами.

Нагадуємо про те, що приводячи приватні та прилеглі до них території, необхідно дотримуватись «Правил благоустрою на території Корсунь-Шевченківської громади» .

Звертаємось до всіх громадян, котрі виносять/вивозять: побутове сміття, гілля, огородину, рослинні відходи різного походження, будівельні матеріалів на зелені зони, територію загального користування, кар’єри, лісопосадки, кладовища, територію громади – це робити категорично ЗАБОРОНЕНО. Звалювання відходів дозволяється тільки на території полігону .

У разі виявлення фактів звалювання відходів в непризначеному для цього місці, уповноваженими особами будуть прийняті міри для притягнення винних осіб до відповідальності.

Стаття 152. Кодексу України про адміністративні правопорушення:

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів

На громадян – від 340 до 1 360 грн;

суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1 700 грн.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора