До уваги мешканців приватного сектору м. Корсунь-Шевченківський


В рамках впровадження сортування сміття в нашому місті, КП «ВЖ РЕУ» в минулому році вже встановило на контейнерних майданчиках контейнери-сітки для збору ПЕТ-пляшки.
Наступним етапом є ЗБИРАННЯ ВІДСОРТОВАНОГО СКЛА. Так як скло є доволі важким матеріалом, не кожен мешканець міста має фізичну змогу донести відсортоване скло до контейнерного майданчика. Тому для того, щоб до сортування відходів у нашому місті міг долучитися кожен мешканець, збирання відсортованого скла від населення приватного сектору буде здійснюватися за маршрутним методом збирання відходів.
Шановні мешканці! Просимо Вас активно долучатися до сортування відходів.
Відсортоване та накопичене Вами скло буде забиратися автомобілем КП «ВЖ РЕУ» від кожного домогосподарства приватного сектору у певні дні згідно ГРАФІКА вивезення вторсировини (СКЛО).
Вам просто потрібно у визначений графіком день виставити пакети чи мішки зі склом біля свого двору, а працівники КП ВЖ РЕУ їх заберуть. Звертаємо Вашу увагу: кожен пакет (мішок) не повинен перевищувати вагу 10 кг (адже працівникам, які збирають сміття, необхідно його підняти та вкинути в автомобіль).
25.08.2025 маршрут № 1, маршрут № 2
26.08. 2025 маршрут № 3, маршрут № 4
27.08. 2025 маршрут № 5, маршрут № 6
28.08. 2025 маршрут № 8
29.08. 2025 маршрут № 7
« повернутися до розділу «Відділ з питань екології та охорони довкілля інформує»
