ОГОЛОШЕННЯ
Дата: 29.05.2026 14:05
Кількість переглядів: 600

Комунальне підприємство «Водоканал» повідомляє, що з метою утримання водопровідних мереж у належному санітарному стані та забезпечення населення міста питною водою згідно вимог ДСанПін 2.2.4.171-10,
в період з 9:00 год 30 травня 2026 року по 21:00 год 31 травня 2026 року
буде проводиться хлорування мереж водопостачання міста.
Тому, використання води з мережі водопроводу ДЛЯ ПИТНИХ ПОТРЕБ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!
Переконливо просимо споживачів, зробити запас питної води та використовувати хлоровану воду для господарських потреб, що в свою чергу дасть можливість обеззаразити водопровідну мережу вашої квартири.
Надіємося на розуміння.
За довідками звертатись по телефону
2- 08-61 або 2-39 - 79
