Відділ екології та охорони навколишнього середовища інформує

16 Травня, 2022 р., 13:56
Вперше підвищення концентрації парникових газів в атмосфері обговорювалося на світовому рівні в 1992 році на Самміті Землі в Ріо-де —Жанейро. Представники понад 180 країн світу підписали Рамкову конвенцію ООН про зміну клімату. Ця угода визначила загальні принципи дій держав, спрямовані на стабілізацію парникових газів в атмосфері на тому рівні, який не загрожує кліматичній системі Землі глобальним антропогенним впливом.
13 Травня, 2022 р., 16:19
У зв’язку з частими випадками загибелі бджіл через порушення регламентів застосування пестицидів та з метою запобігання таких випадків, слід приділити особливу увагу дотриманню вимог законодавства при обробітках пестицидами, особливо медоносних рослин.
13 Травня, 2022 р., 16:17
Виробничий підрозділ Пішки ТОВ «НВФ «Урожай» інформує, що на полях, в селах: Моринці, Ситники, Пішки, Нехворощ, Виграїв підприємство проводитиме діяльність із застосуванням препаратів:
11 Травня, 2022 р., 14:07
Виробничий підрозділ Пішки ТОВ «НВФ «Урожай» черговий раз інформує, що до 20.05.2022 на полях, в селах: Моринці, Ситники, Пішки, Нехворощ, Виграїв підприємство проводитиме діяльність із застосуванням препаратів Момакс, Мілонга, Примекстра строк дії токсичності яких складає 5 діб на посівах кукурудзи та соняшнику.
10 Травня, 2022 р., 11:27
Амброзія належить до карантинних бур’янів, які завдають великої шкоди здоров’ю людини.
10 Травня, 2022 р., 11:21
На території Корсунь-Шевченківської територіальної громади передбачається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека протягом 10 - 13 травня, тому будьте свідомими.
04 Травня, 2022 р., 19:25
На території громади як у відалених "куточках" так і в центрі міста фіксуються порушення стосовно спалювання рослинності, які подані на розгляд наступної Адміністративної комісії.
04 Травня, 2022 р., 19:21
Сьогодні критично важливим є зробити все можливе для того, щоб запустити важливі екологічні ініціативи. Розв'язана рф повномасштабна війна проти України перешкодила нашим численним планам, зокрема відтермінувала можливості закупівлі нових сміттєвозів. Шукаємо нові шляхи подолання труднощів. Спільно з екологами розглянуто ряд проєктів, із практичних кроків — вже запущено прийом ПЕТ-пляшок на базі КП "ВЖ РЕУ".
19 Квітня, 2022 р., 15:13
Наближаються чергові поминальні дні. А Ви знайшли АЛЬТЕРНАТИВУ? ПАМЯТАЄМ!!! З 1 вересня 2021 року ЗАБОРОНЕНО продаж товарів, виготовлених із пластику та неорганічних матеріалів, згідно Рішення виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради від 18.05.2021 року №145 «Про заборону на продаж штучних квітів та розміщення на кладовищах інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику та неорганічних матеріалів на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади».