Основні завдання відділу

Основні напрямки роботи відділу:

1. Розробляє програми комплексного економічного і соціального розвитку територіальної громади.

2. Визначає основні напрямки інвестиційної політики виконавчого комітету міської ради, розробляє заходи, спрямовані на залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій та кредитних ресурсів для розвитку економічного потенціалу громади.

3. Готує чи ініціює підготовку проєктів розвитку міської ради для подання на отримання фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, програм міжнародної технічної допомоги, подає пропозиції до проєктів розвитку регіону під час їх підготовки.

4. Інформує комунальні підприємства, громадські організації, структурні підрозділи міської ради про оголошені інвестиційні проєкти та грантові конкурси, надає методичні та практичні рекомендації щодо написання інвестиційних та грантових проєктів.

5. Готує проєкти розпорядчих актів виконавчого комітету міської ради, в т.ч. нормативного характеру.

6 Здійснює розгляд звернень громадян та прийом громадян з питань, що відносяться до компетенції Відділу.

7. Бере участь у реалізації та забезпечує контроль за виконанням рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з питань, що належать до компетенції Відділу.