Корсунь-Шевченківська міська рада

Бардадим Микола Данилович

Тел. (04735) 2–08–61

Прийом громадян:

• понеділок з 08.00 до 17.00 год.
  • п’ятниця  з 08.00 до 16.00 год.

Головний інженер – Береза Володимир Іванович

Головний бухгалтер – Остапенко Віра Дмитрівна

Автопарк складається з 6 одиниць техніки:

• УАЗ-3741,
  • УАЗ-452,
  • ГАЗ 53-04 (самоскид),
  • ГАЗ 52-04 (КО-503),
  • екскаватор,
  • «Славута».

ТАРИФИ

на послуги водопостачання та водовідведення
Корсунь – Шевченківським
КП «Водоканал»

По результатам роботи за 2011-2013 роки підприємство спрацювало прибутково.

Підприємство активно працює над зменшенням витратного механізму для виробництва питної води. На насосній станції 1-го підйому замінено електричні насоси  енергозберігаючі, на насосній станції 2-го підйому з метою економії електроенергії встановлені частотні перетворювачі, також НФС “Сівач” перейшла  на позитивний енергооблік (тарифікатор), завдяки  цьому   підприємство   змогло зменшити використання електроенергії на 87,7 тис.кВт, тобто на 40%.
Провели реконструкцію з заміною трубопроводів -2684 м.

Провели капітальний ремонт станції доочистки питної води по вул.. 2- го Українського Фронту.
Повністю   відмовитись від хлору, на сьогоднішній день знезараження води проводиться гіпохлоридом і виробляється безпосередньо на НФС “Сівач”, в 2010 році провели капітальний ремонт електролізної установки та станції доочистки питної води.

Підприємство  власними силами провело реконструкцію швидких фільтрів на насосно – фільтрувальній станції “Сівач”.
На сьогоднішній день підприємство активно проводить роботу по збільшенню абонентів, які користуються послугами водопостачання. Так в стадії доопрацювання проектно – кошторисна документація на будівництво блоку доочистки питної води з технічним переоснащенням насосно-фільтрувальної станції “Сівач” в місті Корсунь-Шевченківський.
Організаційна структура управління КП «Водоканал»