Пошук

Основні завдання відділу

Основні завдання відділу

-організація виконання державних програм, розроблення і реалізація місцевих програм у сфері житлово-комунального господарства щодо поліпшення рівня комунального обслуговування населення та благоустрою населених пунктів, енергозбереження та транспорту, економічного і соціального розвитку громади;
-розробка проектів, програм з енергозбереження;
- здійснення контролю за додержанням правил комунального
 обслуговування та благоустрою;
-здійснення аналітичної та організаційної роботи у сфері залучення
 внутрішніх та зовнішніх інвестицій в інтересах громади;
- підготовка конкретних пропозицій та практичних рекомендацій щодо
 розроблення та участі інвестиційних програм у конкурсах проектів і програм щодо діють на території України;
- сприяння налагодженню міжнародних зв’язків громади в галузі
 інвестиційної діяльності, промоція інвестиційної привабливості громади, цільовий пошук та встановлення контактів з потенційними інвесторами, представниками зовнішніх джерел фінансування;
- виконання робіт, пов'язаних з аналітичною діяльністю стосовно
 забезпеченості містобудівною документацією населених пунктів Корсунь-Шевченківської територіальної громади, організація ведення містобудівного моніторингу населених пунктів на території громади.

- координація роботи підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства по наданню послуг.

- забезпечення в установленому законом порядку урахування державних та громадських інтересів при плануванні та забудові територій населених пунктів громади.

- інформування населення через засоби масової інформації про розроблення містобудівних програм міста, розміщення найважливіших об’єктів архітектури, організація проведення громадських обговорень містобудівної документації.

- ініціювання підготовки проєктів розвитку міської ради для подання на отримання фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, програм міжнародної технічної допомоги, подання пропозицій до проєктів розвитку регіону під час їх підготовки.

- підготовка і винесення на розгляд виконкому міської ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, парків, скверів, присвоєння нумерації будівель, квартир та інших споруд, розташованих на території громади.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора