Соціальний захист населення інформує

23 Червня, 2022 р., 15:10
24 лютого 2022 року після повномасштабного російського вторгнення в Україну, мільйонам українців довелось зіштовхнутись із війною.
23 Червня, 2022 р., 11:56
Нагадуємо, що відповідно до постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи» від 19 квітня 2022 р. № 476, Уряд зобов’язав внутрішньо переміщених осіб повідомляти уповноваженому органу територіальної громади за місцем отримання довідки про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання не пізніш як за три дні до від’їзду або протягом трьох днів уповноваженому органу після повернення до покинутого постійного місця проживання.
16 Червня, 2022 р., 15:39
Асоціація міст України презентує довідник "Перелік організацій, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах".  Добірка  містить описання допомоги, що надається організацією або фондом, а також лінки і контакти, за якими можна зареєструватися для отримання допомоги.
19 Квітня, 2022 р., 14:41
За вибором людини пенсiю або грошову допомогу виплачують Укрпошта або уповноваженi банки.
19 Квітня, 2022 р., 11:39
Через широкомасштабну війну росії проти України мільйони людей зараз вимушено покинули свої домівки. З початком воєнних дій Корсунь-Шевченківська громада приймає вимушених переселенців з різних областей України, які постраждали від бойових дій.
14 Квітня, 2022 р., 15:53
Власники житла, які прихистили у себе на безкоштовній основі внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати часткову компенсацію комунальних послуг. Звернутися за виплатою такої компенсації від держави має виключно власник або співвласник житла.
07 Квітня, 2022 р., 12:48
Роз’яснення щодо дії постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 “Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”

29 Березня, 2022 р., 15:09
Хто має змогу здати в оренду житловий будинок,квартиру чи кімнату для евакуйованих осіб, які прибули до нашої громади прохання повідомити  в міську раду кабінет № 4 або за телефоном 097-091-80-51. Будемо вдячні за допомогу!
22 Березня, 2022 р., 10:59
Громадяни, які прибули на територію Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади та не є жителями нашої громади прохання підійти до міської ради кабінет № 11, № 12  для написання заяви для видачі довідки про взяття на облік  внутрішньо переміщеної особи та внесення до Єдиної бази даних ВПО. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код та свідоцтва про народження дітей.