Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район

Соціальний захист населення інформує

09 Грудня, 2022 р., 16:07
Корсунь-Шевченківська міська територіальна громада з перших днів повномасштабного вторгнення російських військ на територію України стала прихистком для багатьох людей, які були змушені залишити свої домівки через війну. На сьогодні в нашій громаді зареєстровано близько 3,2 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Для соціального захисту та підтримки ВПО рішенням виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, ще у березні 2022 року, затверджено відповідну програму. Також, задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, ми співпрацюємо з благодійними фондами, організаціями, волонтерами.
23 Червня, 2022 р., 15:10
24 лютого 2022 року після повномасштабного російського вторгнення в Україну, мільйонам українців довелось зіштовхнутись із війною.
23 Червня, 2022 р., 11:56
Нагадуємо, що відповідно до постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи» від 19 квітня 2022 р. № 476, Уряд зобов’язав внутрішньо переміщених осіб повідомляти уповноваженому органу територіальної громади за місцем отримання довідки про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання не пізніш як за три дні до від’їзду або протягом трьох днів уповноваженому органу після повернення до покинутого постійного місця проживання.
16 Червня, 2022 р., 15:39
Асоціація міст України презентує довідник "Перелік організацій, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах".  Добірка  містить описання допомоги, що надається організацією або фондом, а також лінки і контакти, за якими можна зареєструватися для отримання допомоги.
19 Квітня, 2022 р., 14:41
За вибором людини пенсiю або грошову допомогу виплачують Укрпошта або уповноваженi банки.
19 Квітня, 2022 р., 11:39
Через широкомасштабну війну росії проти України мільйони людей зараз вимушено покинули свої домівки. З початком воєнних дій Корсунь-Шевченківська громада приймає вимушених переселенців з різних областей України, які постраждали від бойових дій.
14 Квітня, 2022 р., 15:53
Власники житла, які прихистили у себе на безкоштовній основі внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати часткову компенсацію комунальних послуг. Звернутися за виплатою такої компенсації від держави має виключно власник або співвласник житла.
07 Квітня, 2022 р., 12:48
Роз’яснення щодо дії постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 “Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”

29 Березня, 2022 р., 15:09
Хто має змогу здати в оренду житловий будинок,квартиру чи кімнату для евакуйованих осіб, які прибули до нашої громади прохання повідомити  в міську раду кабінет № 4 або за телефоном 097-091-80-51. Будемо вдячні за допомогу!