Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Соціальний захист населення інформує

11 Вересня, 2023 р., 16:02
РЕЄСТРАЦІЯ НА ГРОШОВУ ДОПОМОГУ
09 Грудня, 2022 р., 16:07
Корсунь-Шевченківська міська територіальна громада з перших днів повномасштабного вторгнення російських військ на територію України стала прихистком для багатьох людей, які були змушені залишити свої домівки через війну. На сьогодні в нашій громаді зареєстровано близько 3,2 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Для соціального захисту та підтримки ВПО рішенням виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, ще у березні 2022 року, затверджено відповідну програму. Також, задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, ми співпрацюємо з благодійними фондами, організаціями, волонтерами.
23 Червня, 2022 р., 15:10
24 лютого 2022 року після повномасштабного російського вторгнення в Україну, мільйонам українців довелось зіштовхнутись із війною.
23 Червня, 2022 р., 11:56
Нагадуємо, що відповідно до постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи» від 19 квітня 2022 р. № 476, Уряд зобов’язав внутрішньо переміщених осіб повідомляти уповноваженому органу територіальної громади за місцем отримання довідки про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання не пізніш як за три дні до від’їзду або протягом трьох днів уповноваженому органу після повернення до покинутого постійного місця проживання.
16 Червня, 2022 р., 15:39
Асоціація міст України презентує довідник "Перелік організацій, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах".  Добірка  містить описання допомоги, що надається організацією або фондом, а також лінки і контакти, за якими можна зареєструватися для отримання допомоги.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора