Основні завдання відділу

Відділ архітектури, містобудування та будівництва

1) Організовує роботу щодо розроблення містобудівної документації на території громади, проведення її експертизи.

2) Забезпечує оприлюднення прийнятих рішень щодо розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, оприлюднення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості, оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості до проєктів містобудівної документації на місцевому рівні.

3) Інформує населення через засоби масової інформації про розроблення містобудівних програм розвитку Корсунь-Шевченківської міської громади, розміщення найважливіших об’єктів архітектури, організовує їх громадське обговорення в порядку, встановленому законодавством України.

4) Надає містобудівні умови та обмеження на проєктування об’єктів архітектури для нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту у порядку, визначеному законодавством України.

5) Надає забудовникам будівельні паспорти забудови земельної ділянки на будівництво та реконструкцію індивідуальних житлових будинків, дачних, садових будинків, господарських будівель та споруд.

6) Оформляє в установленому законодавством порядку паспорти прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;

7) Веде та наповнює Портал Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

8) Надає в межах своїх повноважень викопіювання з топографічної основи населених пунктів для містобудівних потреб згідно з діючим законодавством, викопіювання з містобудівної документації.

9) Організовує проведення в установленому порядку архітектурних та містобудівних конкурсів.

10) Організовує створення та ведення містобудівного кадастру, забезпечує з цією метою проведення виконавчих зйомок для збудованих будинків, споруд та інженерних комунікацій, поповнення топографо-геодезичних матеріалів

11) Створює і веде архів містобудівної документації, матеріалів містобудівного кадастру.

12) Вносить відповідним органам пропозиції щодо прийняття згідно із законодавством рішень стосовно самовільно збудованих будинків та споруд.

13) Організовує роботу щодо створення належних умов для доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів фізичного оточення.

14) Готує проєкти рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, видає накази з основної діяльності відділу.