ДНЗ “Світлячок”

e-mail: svitlachok4@ukr.net
Тел.(04735)23485

Характеристика закладу

1. Корсунь-Шевченківський дошкільний навчальний заклад «Світлячок» ім. С Русової №4 був побудований у 1964 році за типовим проектом і розрахований на 130 місць.
  2. Свідоцтво про державну реєстрацію серія АОО №812762 від 13.11.2009 року.
  3. Свідоцтво про атестацію АД № 005980 видано відповідно до рішення експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів від 20 травня 2011 року, протокол №92 до 20.05.2021 р.
  4. Це двоповерхова цегляна споруда з напівпідвальним приміщенням, загальна площа всіх приміщень 1267 м². Споруда обнесена парканом та зеленими насадженнями. ДНЗ має 8 блоків для групових кімнат, з одного з них реконструйований музична зала, методичний та логопедичний кабінети, також є спортивна зала, медичний кабінет, кабінет завідувача, пральня, кабінет завгоспа, кабінет для вивчення англійської мови.
  5. На території закладу знаходиться господарча споруда, де розміщено склад для зберігання меблів та будівельних матеріалів, комора для зберігання продуктів харчування. Поряд розташована ще одна господарча споруда, яка поєднує в собі два овочесховища для зберігання овочів, склади господарчих товарів, приміщення для сушіння білизни та гараж для моторолера. Дошкільний заклад забезпечений гарячою та холодною проточною водою, має водоочисну споруду. ДНЗ має власну котельню, яка працює на сучасному газовому обладнанні.
  6. В 1994 році розпорядженням районної ради № 193 дошкільному навчальному закладу був наданий статус дошкільного закладу ім. С. Русової.
  7. Режим роботи п’ятиденний, 10,5 годин: з 7.30 до 18.00, згідно правил внутрішнього трудового розпорядку, розроблених і затверджених завідувачем ДНЗ у погоджені з профспілковим комітетом.
  8. За роки існування дошкільного закладу було зроблено 52 випусків дітей до школи, що становить приблизно 2600 дітей. На даний час він є лагідною і мудрою колискою для 203 дітей, функціонує 9 груп (7 садових і 2 ясельних).

Кадрове забезпечення

Дошкільний навчальний заклад повністю укомплектований педагогічними кадрами та технічним персоналом.

Завідувач – Бодня Світлана Миколаївна,

16 вихователів, 2 музичних керівників, 1 вчитель-логопед.

Виховання, навчання та розвиток дітей здійснюють 19 педагогів. Це єдиний творчий педагогічний колектив, який впевнений, що до дітей треба ставитись з особливою увагою та турботою.