Відділ культури та туризму інформує

22 Травня, 2022 р., 10:11
«Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира... Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і внаших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись»
20 Травня, 2022 р., 14:09
Щорічне відзначення Дня Європи у нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 року № 339 «Про день Європи», згідно якого День Європи в Україні святкують у третю суботу травня. .
20 Травня, 2022 р., 11:30
Кожен з нас має знати історію власного народу. Бо історія - це наша посвідка на проживання на рідній землі. А ще є спільна історія народів, які проживають поруч. Ми, українці, живемо у Європі. Тому крім власної маємо знати і її історію. Книга відомого історика, британського вченого Нормана Дейвіса - «Європа. Історія» гідна вашої уваги.
20 Травня, 2022 р., 08:58
Зараз в Україні йде війна не тільки за наша душі, не тільки за землю, а й за нашу українську культуру, за нашу духовну спадщину. І кожен з нас воює на власному фронті.
20 Травня, 2022 р., 08:53
У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ, 19 ТРАВНЯ на площі біля міського Будинку культури відбулася БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ - КОНЦЕРТ в рамках культурно - мистецького фестивалю “Бузковий розмай” за участі волонтерів, митців, людей, які знайшли прихисток у нашій громаді, художніх колективів і творчих спілок, поетів і піснярів.
19 Травня, 2022 р., 10:11
Вишиванка – це вишита візерунками сорочка, традиційний одяг українців. Раніше вишиванка була повсякденним одягом, але зараз її одягають на свята. Кожен регіон України має свою вишиванку, на якій відображено притаманні йому символи та цінності. Вишивані сорочки з різних частин країни різняться кольором ниток, що використовують для вишивання, а також орнаментом.
18 Травня, 2022 р., 10:20
18 травня народ України вшановує пам’ять жертв депортації кримських татар з рідної землі та висловлює слова скорботи живим свідкам трагічних подій, що увірвалися в їх життя.
15 Травня, 2022 р., 11:59
Щаслива родина - душа України. 15 травня - Міжнародний день сім’ї!
15 Травня, 2022 р., 11:27
День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму. Цей день об’єднує нас у пам’яті, згуртовує у боротьбі, закликає передати правду про минуле нашим нащадкам.
14 Травня, 2022 р., 13:14
Пам'ятну дату в минулому році запровадила Верховна Рада України своєю постановою, яка була ухвалена 2 лютого.