Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район

Відділ культури та туризму інформує

21 Листопада, 2022 р., 16:39
ВІТАЄМО З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ! Цій даті присвячено загальноміський дистанційний конкурс – фестиваль патріотичної пісні «Славою овіяна земля». Це свято засноване з метою належного вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору. Більшість із них сьогодні боронить Україну від російської агресії.
14 Жовтня, 2022 р., 10:38
Дорогі наші, Захисники і Захисниці!!!
13 Жовтня, 2022 р., 18:35
«Козацькому роду нема переводу»- це прислів‘я знає кожен з нас, а сучасні реалії засвідчують, що всі ми - нащадки відважних і волелюбних козаків. Саме козацькі традиції остаточно сформували український етнос, заклавши у нього зерна свободи, демократії та самозахисту. Наш край в усі часи був надто привабливим для численних ворогів. Таким він лишається навіть у 21 столітті.
13 Жовтня, 2022 р., 18:33
14 жовтня на державному рівні відзначаємо дві дати, які нероздільно пов’язані військовими традиціями, героїзмом, історією воїнства, боротьбою за державність – День захисників і захисниць України й 80-річчя створення Української повстанської армії (14 жовтня 1942-го року є символічною датою постання УПА відповідно до постанови Української Головної Визвольної Ради від 30 травня 1947 року) та День українського козацтва. Цього року вшановуємо сучасних захисників і захисниць України та воїнів УПА під гаслом «Боролись! Боремось! Поборемо!».
13 Жовтня, 2022 р., 18:31
Свято було встановлено 14 жовтня 2014 року відповідним Указом Президента України з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості».
01 Жовтня, 2022 р., 18:06
ДОРОГІ КОЛЕГИ!!! Щиро вітаю з Днем МУЗИКИ!!! ?
30 Вересня, 2022 р., 14:20
Наші бібліотечні акції набирають обертів. Сьогодні працівники Публічна бібліотека Корсунь-Шевченківської міської ради провели чергову акцію "Читайте разом з нами!", присвячену Всеукраїнському дню бібліотек.