Відділ культури та туризму інформує

01 Жовтня, 2021 р., 08:46
25 вересня 2021 року в Моринському сільському будинку культури відбулося святкування Дня села. Розпочалися заходи з урочистостей і святкового концерту «Село – колиска мого дитинства». В глядацькому залі зібралися жителі Моринського старостинського округу та гості свята. Вступним акордом до початку урочистостей стала пісня «Моє село» у виконанні художнього керівника Моринського СБК Олени Соломахи. З привітальними словами до присутніх звернулися староста Моринського старостинського округу Шабельник Анатолій Віталійович і виконуючий обов’язки голови Корсунь - Шевченківської міської ради Мацюк Віталій Сергійович. Слова вдячності ведучі свята висловили благодійному фонду «МХП – Громаді» за облаштування майданчика вуличних тренажерів «Ми за здорове майбутнє» та за фінансово - матеріальну допомогу селам старостату. З привітальним словом на сцену піднялася представниця благодійного фонду і ВП «Пішки» ТОВ «НВФ «Урожай»» Філоненко Світлана Миколаївна, яка піднесла мешканцям села в подарунок сертифікат на суму 21 000 гривень.
20 Вересня, 2021 р., 11:25
18 вересня народні колективи і солісти Корсунь – Шевченківського міського будинку культури завітали з концертною програмою «Любити – це значить жить!» в Пішківський сільський будинок культури. В глядацькому залі не було жодного вільного місця. З привітальним словом до глядачів звернулася заступниця міського голови Людмила Олександрівна Сімшаг : «Ми з вами одна громада. Тож будемо плідно співпрацювати, радіти і ділити турботи – все разом». Концерт, який влаштували працівники будинку культури для мешканців села Пішки ще раз довів, що ніякий телевізор чи Інтернет не замінять живого, творчого спілкування. Після концерту глядачі підходили до артистів і щиро дякували за отримане задоволення. За ініціативи спеціаліста сектору культури та туризму Корсунь – Шевченківської міської ради Оксани Сидоренко під час концерту проводився збір благодійних коштів на лікування маленької тяжко хворої Соломійки Лялько. По закінченню програми дідусь Соломійки, який був присутній серед глядачів, щиро подякував земляків за допомогу. В концертній програмі взяли участь :