ДНЗ “Зірочка”

Дошкільний навчальний заклад “Зірочка” №5

В екологічно чистому районі, в центріміста,  але  в  стороні  від  доріг  з  інтенсивним  рухом    розташованийдошкільнийнавчальний заклад  « Зірочка», який  став  справжньою другою домівкою для  176   дітей   віком  від 2-ох до 7-ми років.

Це заклад загальнорозвивального  типу з  10,5  годинним  перебуванням  дітей  та 3 – разовим  харчуванням.

• Адреса:  19400, провулок  Пушкіна, 6,
  • м. Корсунь – Шевченківський
  • Черкаської  області , тел. ( 04735) 23519

Режим  роботи  ДНЗ:

ДНЗ «Зірочка» працює за п’ятиденнимробочимтижнемз 7:30  до 18 :00. Черговагрупапрацюєз 7:00 до 7:30
Вихіднідні: субота, неділя, святкові.

Очолює  дошкільний  навчальний  заклад  досвідчений  завідувач,  Відмінник    освіти України  Баб’як  Тетяна  Степанівна
Всіпрацівники «Зірочки» , а  це  38  осіб, –  по-справжньомувідданісвоїйсправі люди, сумлінні, відповідальні, творчінатури.

Навчально – виховний  процес  забезпечують  18  кваліфікованих педагогів

Пріоритетні напрямки діяльності дошкільного навчального закладу  « Зірочка »№5:

Забезпечення  гармонійного,  збалансованого  співвідношення між  фізичним, психічним,  моральним,  соціальним  та  інтелектуальним  розвитком  дитини  шляхом  поєднання  педагогічних  впливів  та  співпраці  з  батьками.

Продовжити роботу над вихованням свідомого батьківства  як першого і найвпливовішого інституту формування особистісного фундаменту дитини в дошкільний період. Популяризація ідей здорового способу життя, безпечної поведінки у довкіллі, спеціальних знань серед  дітей та батьківської громадськості.

Формування  у  дітей    гуманного  ставлення  до  природи   на  основі  педагогічної  спадщини   В.О. Сухомлинського.

Удосконалення  роботи  щодо  створення   умов    для  розвитку пізнавальних здібностей у дітей дошкільного віку в різних видах діяльності;  забезпечення рівних   стартових   можливостей  всім  дітям старшого дошкільного віку  для подальшого шкільного навчання  в  контексті  наступності  дошкільної  та  початкової  освіти.

Науково – методична проблема,  над  якою  працює  педагогічний  колектив   ДНЗ  “ Зірочка” №5

Розвиток  гуманної, оптимістичної, здорової, пізнавально-активної, здатної  до  творчої самореалізації  ,  життєво  компетентної  особистості  шляхом  поєднання  педагогічних  впливів  та  співпраці  з  батьками.

Педагогічна філософія колективу:

• “ Пошук, творчісь, інновації.”
  • Група 3-го року життя
  • Ми  постійно  працюємо  над  створенням  середовища, яке  забезпечує можливості  для  всебічного  розвитку   кожної  дитини