Відділ містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, економічного розвитку та інвестицій інформує

24 Грудня, 2021 р., 09:30
У межах проєкту «Зміни для тебе» #Changes4U прийнято рішення сесії Корсунь-Шевченківської міської ради №21-46/VIII від 21.12.2021 року "Про створення молодіжної ради Корсунь-Шевченківської територіальної громади" та затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Корсунь-Шевченківської міської ради (далі – ініціативна група).
13 Грудня, 2021 р., 15:41
Відповідно до Порядку розміщення об'єктів зовнішньої реклами в місті Корсуні-Шевченківському, затвердженого рішенням виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради від 28.08.2015 № 95 зі змінами, рекомендуємо перевірити дозвільні документи на розміщення зовнішньої реклами щодо терміну їх дії, та у разі необхідності, звернутися до виконавчого комітету міської ради для продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
28 Вересня, 2021 р., 11:34
Запрошуємо молодь до участі в проєкті «Зміни для тебе»
23 Вересня, 2021 р., 11:52
Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері електронної демократії, яке відповідно до покладених на нього завдань здійснює заходи щодо створення та забезпечення функціонування онлайн-платформи взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства.