Основні завдання відділу

Основними завданнями відділу з питань земельних відносин є:

1. Участь у розробленні правил, що регулюють земельні відносини на  території  міської  ради, та запровадження їх в роботі згідно чинного законодавства.

2. Участь у розробленні та виконанні міських програм в галузі земельних відносин.

3. Надання пропозицій та участь у підготовці документації щодо розпорядження землями міської  ради.

4. Організація роботи щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативних актів України.

5. Здійснення безпосередньо та разом з відповідними державними органами контролю за використанням та охороною земель комунальної власності та самоврядний контроль за дотриманням земельного законодавства.