A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Корсунь-Шевченківська міська рада
Черкаська область, Корсунь-Шевченківський район

КП “Тепломережа”

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ТЕПЛОМЕРЕЖА”

КП «Тепломережа» створено 12 серпня 1992 р. виділення з підпорядкування Смілянського районного підприємства теплових мереж Корсунь-Шевченківської дільниці.

Комунальне підприємство «Тепломережа» створено відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України та інших діючих нормативно-правових актів України. Підприємство належить до комунальної власності територіальної громади міста Корсунь-Шевченківський і підпорядковане міській раді, в межах встановлених законодавством України та Статутом.

Відповідно до способу утворення підприємство є унітарним та комерційним. Підприємство в своїй діяльності керується чинним законодавством України, Статутом підприємства та внутрішніми нормативними актами.

Підприємство створене з метою виробництва, транспортування і реалізації теплової енергії; підвищення рівня і культури комунального обслуговування населення та ін..споживачів, задоволення потреб в його продукції, роботах та послугах.

Предметом діяльності підприємства є:

 • Задоволення потреб, установ, організацій та громадян всіма видами послуг теплопостачання;
 • Розвиток теплопостачання міста на основі схеми його розвитку на перспективу;
 • Підвищення надійності та економічності теплоенергетичного обладнання;
 • Підвищення технічного рівня експлуатації опалювальних котелень та теплових мереж;
 • Підприємство має ліцензії на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також ліцензії на право здійснювати поточний ремонт будівель та тепломереж інших установ та організацій.

Підприємство є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахункові та інші рахунки в установах банків України, печатку, кутові штампи та інші реквізити.

КП «Тепломережа» здійснює виробництво, транспортування та розподіл теплової енергії всим групам споживачів м.Корсунь-Шевченківський, підключених до централізованого теплопостачання, а це 41 багатоквартирних будинків, 23 приватних, 17 бюджетних установ та 7 ін.споживачів.

Встановлена теплова потужність власних джерел підприємства становить 19,04 Гкал/год . Теплову енергію виробляють 5 котелень, загальна кількість котлів 12. Транспортування теплової енергії споживачам усих категорій здійснюється по магістральних розподільчих теплових мережах загальною довжиною 13 км в двохтрубному вимірі. На підприємстві працює 48 чол., з них 36 виробничого персоналу, що виробляють і продають теплову енергію, обслуговують,ремонтують технічне обладнання котелень та теплових мереж.

На КП «Тепломережа» діє довгострокова інвестиційна програма, що зокрема передбачає:

 • Заміну циркуляційних насосів на енергозберігаючі,
 • Заміну 3 618 м. теплових мереж на попередньо ізольовані,
 • Заміну пальників, котлів КБНГ 2,5

На фото Директор КП “Тепломережа”: Поздняков А.О.

Місце знаходження:

 • Черкаська обл. м.Корсунь-Шевченківський вул.Кірова 30-а
 • тел. 2-59-88; тел. (факс)2-09-05
 • Директор: Поздняков А.О.
 • Гол.інженер Білоус В.М.
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь