Корсунь-Шевченківська міська громада

09 Вересня, 2022 р., 15:12
Бюлетень пожежної небезпеки № 162
09 Червня, 2022 р., 12:26
Пожежа - стихійне лихо, що має катастрофічні наслідки для природи й людей. Найчастіше лісова пожежа провокується людською недбалістю: не загашені багаття, кинуті недопалки. Рідше вона починається в результаті удару блискавки в сухостійне дерево або внаслідок тривалого тертя дерев.

18 Квітня, 2022 р., 16:31
ПАМ’ЯТКА ЩОДО ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ (ПОРЯДКУ ДІЙ) НАСЕЛЕННЯ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО ОБ’ЄКТА, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПРЕДМЕТА
05 Квітня, 2022 р., 17:12
05 квітня 2022 року комісією у складі представників  Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області  та Корсунь-Шевченківської міської ради здійснено перевірку добровільної пожежної команди ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство». Комісією перевірено службову техніку та спорядження. Перевіркою встановлено, що  добровільна пожежна команда ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» готова до виконання завдань за призначенням.
03 Лютого, 2022 р., 11:37
Під вибухопожежонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, здатні за певних умов або при дії на них – вибухати. Ознаки, за якими можна визначити предмет, як вибунебезпечний, є:
03 Лютого, 2022 р., 11:35
Екстрена валіза, як правило, являє собою міцний і зручний рюкзак від 25 літрів і більше, що містить необхідний індивідуальний мінімум одягу, предметів гігієни, медикаментів, інструментів, засобів індивідуального захисту та продуктів харчування. Всі речі повинні бути новими (періодично поновлюваними) і не використовуватись у повсякденному житті. Екстрена валіза призначена для максимально швидкої евакуації із зони надзвичайної події, будь то землетрус, повінь, пожежа, загострена криміногенна обстановка, епіцентр військових дій і т.д. Вантаж у рюкзаку треба укладати рівномірно. Добре мати рюкзак з “підвалом” (нижнім клапаном).
03 Лютого, 2022 р., 11:29
Уточніть час початку евакуації. Попередьте сусідів, допоможіть дітям, інвалідам та людям похилого віку. Їх мають евакуювати в першу чергу;
03 Лютого, 2022 р., 11:22
Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту:
03 Лютого, 2022 р., 11:17
При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери. Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.