Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Безпека громади

26 Січня, 2023 р., 08:37
Звіт дільничого офіцера поліції відділення поліції №1 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області старшого лейтенанта поліції Віктора Якименка перед населенням за 2022 рік
09 Вересня, 2022 р., 15:12
Бюлетень пожежної небезпеки № 162
09 Червня, 2022 р., 12:26
Пожежа - стихійне лихо, що має катастрофічні наслідки для природи й людей. Найчастіше лісова пожежа провокується людською недбалістю: не загашені багаття, кинуті недопалки. Рідше вона починається в результаті удару блискавки в сухостійне дерево або внаслідок тривалого тертя дерев.
 
18 Квітня, 2022 р., 16:31
ПАМ’ЯТКА ЩОДО ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ (ПОРЯДКУ ДІЙ) НАСЕЛЕННЯ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО ОБ’ЄКТА, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПРЕДМЕТА
05 Квітня, 2022 р., 17:12
05 квітня 2022 року комісією у складі представників  Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області  та Корсунь-Шевченківської міської ради здійснено перевірку добровільної пожежної команди ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство». Комісією перевірено службову техніку та спорядження. Перевіркою встановлено, що  добровільна пожежна команда ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» готова до виконання завдань за призначенням.
03 Лютого, 2022 р., 11:37
Під вибухопожежонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, здатні за певних умов або при дії на них – вибухати. Ознаки, за якими можна визначити предмет, як вибунебезпечний, є:
03 Лютого, 2022 р., 11:35
Екстрена валіза, як правило, являє собою міцний і зручний рюкзак від 25 літрів і більше, що містить необхідний індивідуальний мінімум одягу, предметів гігієни, медикаментів, інструментів, засобів індивідуального захисту та продуктів харчування. Всі речі повинні бути новими (періодично поновлюваними) і не використовуватись у повсякденному житті. Екстрена валіза призначена для максимально швидкої евакуації із зони надзвичайної події, будь то землетрус, повінь, пожежа, загострена криміногенна обстановка, епіцентр військових дій і т.д. Вантаж у рюкзаку треба укладати рівномірно. Добре мати рюкзак з “підвалом” (нижнім клапаном).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора