КП “ВЖ РЕУ”

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«ВИРОБНИЧЕ ЖИТЛОВЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ»

Місцезнаходження:
19402 Україна, Черкаська область,
м. Корсунь – Шевченківський,

Телефони:

068 831 44 39 (приймальня, інженер, енергетик, бухгалтерія, інформаційно-абонентський відділ)

2-59-11(приймальня)

098 114 24 10 (викачка нечистот, вивезення сміття підприємства та організацій)

Електронна адреса: reu2018@ukr.net

Графік роботи:

Понеділок-четвер з 8:00  до 17:15 години, перерва на обід з12:00  до 13:00 години

П’ятниця з 8:00 до 16:00 години, перерва на обід з12:00 до 13:00 години

Субота, неділя вихідні.

Графік прийому керівним складом  КП «ВЖ РЕУ»

Начальник КП «ВЖ РЕУ»

Шкребтій Олександр Іванович

вівторок, четвер щотижня

з 8:30 до 10:30

Головний інженер КП «ВЖ РЕУ»

Керекеша Володимир Дмитрович

середа щотижня

з 8:30 до 9:30

Корсунь-Шевченківське комунальне підприємство «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне управління», засноване на підставі рішення Черкаського облвиконкому № 181 від 20.09.1990 року, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 131 – 1990 року і передано в комунальну власність територіальної громади м. Корсунь-Шевченківський.

Організаційно-правова форма – комунальне підприємство (комунальнавласність). Засноване на власності територіальної громади, підпорядковане, підзвітне та підконтрольне Корсунь-Шевченківській міській раді.

Підприємство в своїй діяльності керується чинним законодавством України, Статутом підприємства та внутрішніми нормативними актами.

Підприємство створене з метою: забезпечення належного використання житлового фонду, адміністративних будинків, інших нежилих приміщень та споруд, досягнення високого рівня обслуговування громадян, здійснення контролю за дотриманням громадянами правил користування житловими приміщеннями, утримання в належному стані житлових будинків і прибудинкових територій. Незалежно відформи власності житлового фонду Підприємство надає комунальні послуги за встановленими розцінками та тарифами, в тому числі по обслуговуванню технічного обладнання квартир та ведення особистого рахунку або за угодоюсторін.
Основними напрямками діяльності Підприємства є:
– благоустрій міста;
-управління та утримання (експлуатація) житлового фонду та прибудинкових територій;
– проведення розрахунків з квартиронаймачами і власниками житлових та не житлових приміщень та іншими надавачами послуг;
– надання послуг населенню по ремонту квартир, будинків, сантехнічного та іншого бладнання, в тому числі встановлення приладів обліку;
– надання транспортних та експлуатаційних послуг, перевезення вантажів;
– експлуатація, ремонт будівель, споруд, проведення монтажних, налагоджувальних, загальнобудівельних робіт;
– будівництво та ремонт зовнішніх електромереж, освітлювального обладнання;
– будівництво та ремонт  зовнішніх та внутрішніх  мереж, теплопостачання, водопостачання та водовідведення;
– Організовує паспортну роботу, згідно вимог чинного законодавства України. На Підприємствідіє система платнихдовідок;
– Підприємство надає платні послуги з видівробіт, передбачених ліцензією, за умови якщо дані послуги не включені в тариф по обслуговуванню багатоквартирних житлових будинків та прибудинкових територій;
– Підприємство згідно графіка організовує вивіз побутового сміття з прибудинкових територій.

На фото начальник КП “ВЖ РЕУ”: Шкребтій О. І.