Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення

Сторінка на стадії наповнення

 
25 Січня, 2022 р., 16:55
Відповідно до пункту 5 статті 214  Закону України «Про культуру», згідно оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Мистецької школи ім. К.Г. Стеценка Корсунь-Шевченківської міської ради від 24.12.2021 року, повідомляємо, що документи на конкурс було подано від одного кандидата – Даценко Лесі Миколаївни. Копії поданих документів додаються:
 
05 Січня, 2022 р., 14:53
Результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Корсунь-Шевченківської міської ради"
 
05 Січня, 2022 р., 14:45
Рішення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Корсунь-Шевченківської міської ради" 
 
31 Грудня, 2021 р., 12:28
Мистецька школа  ім. К.Г.Стеценка Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області є закладом позашкільної освіти сфери культури і здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про культуру».
24 Грудня, 2021 р., 08:33
Відповідно до Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», наказу відділу культури та туризму Корсунь-Шевченківської міської ради від 25.11.2021 №18 «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду керівника закладу культури комунальної форми власності», оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Мистецької школи ім. К.Г.Стеценка Корсунь-Шевченківської міської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора