Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район

Відділ з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища інформує

24 Жовтня, 2022 р., 17:34
Відділ з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища долучився до вебінару на тему «Земельні відносини в територіальних громадах на період воєнного стану».
24 Жовтня, 2022 р., 17:32
КП "ВЖ РЕУ" здійснюватиме вивезення і подальшу утилізацію опалого листя на спеціально відведене для цього місце у листопаді місяці. А саме:
19 Жовтня, 2022 р., 08:54
Уповноважені особи виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради продовжують проводити роз’яснювальну роботу з жителями громади, щодо загрози від спалювання залишків рослинності чи відходів.
08 Вересня, 2022 р., 12:00
За результатами онлайн-зустрічі щодо покращення гідрологічного та санітарного стану річки Рось, яка відбулася за ініціативи секретаря Корсунь-Шевченківської міської ради Віталія Мацюка, на виконання протокольного доручення Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації, 7 вересня 2022 року здійснено комісійне обстеження берегів річки Рось в межах Корсунь-Шевченківської громади.
05 Вересня, 2022 р., 17:15
01 Вересня, 2022 р., 11:23
1-2 вересня 2022 року на Черкащині переважатиме надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека.