Комплексний план просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської територіальної громади

Про затвердження Завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської територіальної громади

Завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади Черкаського району Черкаської області

Повідомленння про стратегічну сесію

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради від 17.03.2023 №71 ''Про створення робочої групи з розробки коплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади, затвердження її персонального складу та Положення про робочу групу'' зі змінами(27.12.2023)

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради від 17.03.2023 №71 ''Про створення робочої групи з розробки коплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади, затвердження її персонального складу та Положення про робочу групу''(22.06.2023)

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради від 17.03.2023 №71 ''Про створення робочої групи з розробки коплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади, затвердження її персонального складу та Положення про робочу групу''(14.04.2023)

Про створення робочої групи з розробки комплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської територіальної громади, затвердження її персонального складу та Положення про робочу групу(17.03.2023)

Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади Черкаського району Черкаської області(25.11.2022)