Відділ культури та туризму

Графік роботи

Основні завдання відділу

Відділ культури та туризму інформує

20 Вересня, 2021 р., 15:43
18 вересня народні колективи і солісти Корсунь – Шевченківського міського будинку культури завітали з концертною програмою «Любити – це значить жить!» в Пішківський сільський будинок культури. В глядацькому залі не було жодного вільного місця. З привітальним словом до глядачів звернулася заступниця міського голови Людмила Олександрівна Сімшаг : «Ми з вами одна громада. Тож будемо плідно співпрацювати, радіти і ділити турботи – все разом». Концерт, який влаштували працівники будинку культури для мешканців села Пішки ще раз довів, що ніякий телевізор чи Інтернет не замінять живого, творчого спілкування. Після концерту глядачі підходили до артистів і щиро дякували за отримане задоволення. За ініціативи спеціаліста сектору культури та туризму Корсунь – Шевченківської міської ради Оксани Сидоренко під час концерту проводився збір благодійних коштів на лікування маленької тяжко хворої Соломійки Лялько. По закінченню програми дідусь Соломійки, який був присутній серед глядачів, щиро подякував земляків за допомогу. В концертній програмі взяли участь :
14 Вересня, 2021 р., 15:29
Корсунь-Шевченківський - славне місто держави з трагічним минулим, героїчним теперішнім та світлим майбуттям. 11 вересня 2021, покладено квіти до місць поховань наших земляків - учасників Революції гідності і воїнів, загиблих в антитерористичній операції об'єднаних сил: Василя Сергієнка, Михайла Якубенка, Сергія Білоушенка, Романа Сокуренка, Максима Мариненка, Олександра Бардалима, а також до пам'ятного знаку героям Небесної сотні та памятних знаків на Алеї Слави.
14 Вересня, 2021 р., 15:19
Під такою назвою в Корсунь-Шевченківському будинку культури проведено театралізовану розважальну програму для дітей, яка традиційно проходить з початком навчального року.

08 Вересня, 2021 р., 11:37
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік