Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район

Інформація районного центру зайнятості

16 Серпня, 2022 р., 15:55
Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою промоції Державної програми „єРобота: Власна справа“ у партнерстві з Громадською організацією „ІНСТИТУТ СПРИЯННЯ ПАРТНЕРСТВУ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ“, філією Черкаського обласного управління Акціонерне товариство „Ощадбанк“ та Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на онлайн семінари.
11 Серпня, 2022 р., 14:52
Корсунь-Шевченківська служба зайнятості
24 Травня, 2022 р., 15:19
06 травня 2022 року Президентом України підписано Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану».
06 Квітня, 2022 р., 15:36
Чат-бот від служби зайнятості:корисний інструмент для роботодавців та шукачів роботи. Служба зайнятості створила новий Telegram-канал з актуальними пропозиціями роботи з усієї України: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz
10 Лютого, 2022 р., 15:32
Рішення щодо прийому на роботу нового працівника, навіть за направленням служби зайнятості, приймається роботодавцем. Роботодавець може проводити співбесіди з кандидатами з метою визначення відповідності їх професійних знань, вмінь та навичок встановленим вимогам.
12 Січня, 2022 р., 11:20
З 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені зможуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей, розробленої Міністерством соціальної політики України.
11 Січня, 2022 р., 07:59
3  1 січня 2022 року збігає термін подання до Служби зайнятості «Інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2021 рік»
10 Вересня, 2021 р., 12:33
Як дорослій людині отримати освіту за сприяння служби зайнятості