РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Дата: 16.11.2020 11:56

Про оголошення  конкурсу на  заміщення  вакантних  посад на  період  перебування державного реєстратора у відпустці для догляду за дитиною  до досягнення нею трирічного віку, державних  адміністраторів  відділу з  надання адміністративних  послуг  та державної  реєстрації

Корсунь-Шевченківський міський голова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16  жовтня  2020  року                                                                          № 151 /ОД

Про оголошення  конкурсу

на  заміщення  вакантних  посад

на  період  перебування державного реєстратора

у відпустці для догляду за дитиною

до досягнення нею трирічного віку,

державних  адміністраторів  відділу з  надання

адміністративних  послуг  та державної  реєстрації

Відповідно до  Положення  про  порядок  проведення  конкурсу  на  заміщення  вакантних  посад  посадових  осіб  в  виконавчому  комітеті Корсунь – Шевченківської  міської  ради, затверджене  рішенням  виконавчого  комітету  Корсунь – Шевченківської  міської  ради №  158/2020  від 16  жовтня  2020  року.

1. Оголосити  конкурс  на  заміщення  вакантних  посад:  на  період  перебування  державного реєстратора  у  відпустці  для  догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного віку, трьох  адміністраторів  відділу  з  надання  адміністративних  послуг  та  державної  реєстрації  з  15  листопада  2020  року.
  2. Керуючій справами  виконавчого  комітету  Корсунь – Шевченківської  міської ради Гаркуші О.П. розмістити  інформацію  про  оголошення  конкурсу на  заміщення  вакантних  посад  на  веб  сайті  міської  ради .
  3. Керуючій справами  виконавчого  комітету  Корсунь – Шевченківської  міської ради Гаркуші О.П. здійснити  прийом  документів  від  осіб,  які бажають  взяти  участь  у  конкурсі з  попереднім  розглядом  на  відповідність  встановленим  кваліфікаційним  вимогам  до  відповідного рівня  посади.

Міський  голова                                                           О. Гайдай