Виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Дата: 29.01.2021 10:59

- начальника відділу соціального захисту Корсунь-Шевченківської міської ради;

Вимоги до кандидатів:

освіта вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою;

стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, досконале знання ПК.

- начальника відділу містобудування, архітектури, будівництва, житло-комунального господарства виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради;

Вимоги до кандидатів:

Термін подачі заяв  впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Додатково за інформацією можна звертатися: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42  або за тел. 2-48-15.