12 лютого школи громади переведені на дистанційну форму навчання

Дата: 11.02.2021 19:05

У зв’язку з погіршенням погодніх умов 12 лютого навчальні заклади Корсунь-Шевченківської громади переведені на дистанційну форму навчання. Рішення з цього приводу було прийняте в ході засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Так, за інформацією Черкаського обласного гідрометцентру циклон південної серії «VOLKER» у найближчі три доби створить серйозні випробування складними погодніми умовами.

Сьогодні о 20.00 – 23.00 центр циклону перетне наш регіон і відкриє доступ ультраполярному вторгненню арктичного повітря.

Температура різко знизиться і завтра вранці 12 лютого очікуємо 9-14º морозу, і знову сипатиме снігом до неділі 14 лютого. Із небезпечних явищ прогнозуються: посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, ожеледь, на дорогах ожеледиця, значний сніг. Після прогнозуються 20º морози.

Без нагальної потреби не рекомендується залишати свої помешкання та пересуватися за допомогою власного автотранспорту!