Вклонімося подвигу воїнів-інтернаціоналістів…

Дата: 15.02.2021 13:15

Покладанням квітів до пам’ятного знака-меморіала воїнам-афганцям, хвилиною мовчання та врученням почесних грамот та відзнак вшанували сьогодні учасників бойових дій на території інших держав.

Зі словами вдячності до присутніх звернувся перший заступник міського голови Сергій Пустовіт:

— Шановні земляки! Дорогі учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни! Сьогодні, у 32-гу річницю виведення військ з Афганістану, ми віддаємо данину поваги, мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш ніж двадцяти країнах світу. Афганська війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей — тих, хто знаходився на Афганській землі, і тих, хто чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків.  Схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших земляків, які героїчно полягли у чужій землі. Вічна їм пам'ять!

З нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан Сергій Пустовіт вручив почесні грамоти за мужність і патріотизм, відданість Батьківщині, активну громадянську позицію
Бондарєву Олександру Васильовичу
Прилуцькому Олексі Миколайовичу
Вихватеню Василю Івановичу.

Медаллю за громадянську позицію нагороджена Корсунь-Шевченківська територіальна організація ветеранів Афганістану.

Медаль за звитягу вручили
Патлаю Анатолію Івановичу
Семенюті Віктору Олександровичу.

Нагороди Української Спілки ветеранів Афганістану — воїнів-інтернаціоналістів вручені
Савченку Михайлу Миколайовичу (голова Корсунь-Шевченківської територіальної організації ветеранів Афганістану)
Ляшу Сергію Григоровичу
Шкребтієнку Валерію Олександровичу
Томіленку Василю Володимировичу.

Подяками Української Спілки Української Спілки ветеранів Афганістану — воїнів-інтернаціоналістів відначені
Педченко Василь Миколайович
Вдовченко Юрій Олексійович
Аврамченко Олександр Васильович.

Привітав ветеранів афганської війни заступник голови Корсунь-Шевченківської територіальної  організації ветеранів Афганістану Бандурко Григорій Валентинович.