Управління ДСНС Черкаської області були проведені командно-штабні тренування

Дата: 19.03.2021 09:57

Відповідно до Регіонального Плану основних заходів Цивільного захисту на 2021 рік, листа Управління ДСНС Черкаської області  № 6801/951/06 від 18 лютого 2021 року, 18.03.2021 року були проведені командно-штабні тренування на теми:

1. «Відпрацювання порядку оповіщення та злагодженості дій органів управління і сил цивільного захисту у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій на об’єктах паливно-енергетичного комплексу» на прикладі Корсунь-Шевченківського РЕМ                                           ПАТ «Черкасиобленерго»;

2. «Дії органів управління, сил та засобів цивільного захисту Корсунь-Шевченківської територіальної громади при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій природного характеру в період весняної повені і льодоходу» на базі Корсунь-Шевченківського РЕМ                                           ПАТ «Черкасиобленерго».

Участь в тренуваннях 18.03.2021 взяли: директор Корсунь-Шевченківського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» Олег СОЛОВЕЙ, начальник Корсунь-Шевченківського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області Анатолій ЗДОР, головний спеціаліст з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Корсунь-Шевченківської міської ради Руслан САДІВСЬКИЙ, а також групи швидкого реагування відповідних служб.