Дата: 02.04.2021 10:09

Ви вирішили відкрити власну справу, але не знаєте, де взяти кошти?

Або Ви не маєте досвіду чи знань для відкриття бізнесу і при цьому у Вас є хороша бізнес-ідея?

Тоді Вам варто долучитися до навчального модулю на сторінці Facebook «Село. Кроки до розвитку» та пройти навчання дистанційно!

Заповніть аплікаційну форму та виграйте 50 000 грн на розвиток власної справи, дедлайн подачі заявки 10.04.2021 року

Запрошуємо підприємців-початківців узяти участь у конкурсі мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку», який має на меті подолання наслідків пандемії COVID-19 на території Вінницької та Черкаської областей   шляхом створення   умов для сталого розвитку підприємництва та надання мікрофінансування у розмірі до 50 грн підприємцям-початківцям, які мають бізнес-ідею чи вже працюють як ФОПи до 2 років.

Більш детально тут

Контактна особа -  Лісіченко Катерина k.lisichenko@mhp.com.ua

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ МІКРОГРАНТІВ «СЕЛО. КРОКИ ДО РОЗВИТКУ»

ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку»