#ЧистаЧеркащина2021: Корсунь-Шевченківська громада доєднується до загальнообласної акції

Дата: 22.04.2021 14:24

Чиста та охайна. Чи не такою всі ми хочемо бачити Корсунь-Шевченківську громаду? Весна — чудова пора для того, щоб приділити особливу увагу прибиранню вулиць, парків і скверів, наведення ладу у приватних домоволодіннях. Тож 24 квітня Корсунь-Шевченкіська територіальна громада долучається до  ініційованої головою Черкаської ОДА Олександром Скічком акції #ЧистаЧеркащина2021.

Мета акції, за інформацією Черкаської ОДА, нагадування кожному про необхідність зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Витратити годину часу на вихідних, щоб впорядкувати територію біля будинку разом із сусідами, зменшити використання пластику, не смітити на вулиці. Моральна відповідальність кожного допоможе зберегти цей світ прекрасним.