Проведено перевірку дотримання карантинних обмежень серед підприємців, які працюють у сфері громадського харчування

Дата: 23.04.2021 12:36

22 квітня відбулася перевірка по закладах громадського харчування м. Корсуня-Шевченківського щодо дотримання додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, які введені на території громади рішенням місцевої комісії з ТЕБ та НС №19 від 19.04.2021 року.

Роз’яснювальну роботу з дотримання карантинних обмежень серед приватних підприємців провели головний спеціаліст з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Руслан Садівський, представники сектору поліції Аліна Чередник і Богдан Попович та Корсунь-Шевченківського управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Володимир Резніченко.
Під час проведення перевірки були надані письмові попередження щодо недопущення порушення карантинних обмежень, які діють на території громади з 19 по 30 квітня.