Створено постійно діючу Комісію із питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади

Дата: 05.05.2021 15:36

Враховуючи звернення Столяревського А.А., голови ГО «Спілка пасічників Корсунщини», на підставі статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 19 лютого 2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва» та з метою попередження та виключення випадків отруєння бджіл засобами захисту рослин (пестицидами та агрохімікатами) під час обробітку аграріями сільськогосподарських угідь, керуючись ст.42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», Розпорядженням міського голови Миколи Березового створено постійно діючу Комісію із питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади.
Очолив постійно діючу комісію перший заступник міського голови Пустовіт С.О.

Розпорядження «Про створення постійно діючої Комісії із питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Корсунь-Шевченківської територіальної громади»