12 травня — Всесвітній день медичних сестер

Дата: 12.05.2021 20:42

З нагоди Міжнародного дня медичних сестер адресую щирі вітання всім, хто прийшов у цю відповідальну професію за покликом серця, адже її обирають по-справжньому добрі, уважні, чуйні до чужої біди люди, люди жертовні, готові заради блага ближнього пожертвувати власним життям.
Висловлюю щиру вдячність медичним сестрам нашої громади. В ці непрості часи ви сильною командою стали пліч-о-пліч в боротьбі з коронавірусною інфекцією. Для тяжкохворих, котрі тижнями не бачать своїх рідних, ви були і є промінчиком добра. Щодня ви не лише надаєте медичну допомогу, ви даруєте хворим щире слово підтримки, душевне тепло.
Шановні медичні сестри, нехай у ваших сім’я завжди будуть мир і достаток, нехай благополуччя не залишає вас і ваших близьких. Обов’язково бережіть себе, піклуйтеся не тільки про чуже здоров’я, але і про своє. Завжди будьте з хорошим настроєм і теплою посмішкою, що діє краще будь-яких ліків.

Міський голова Микола БЕРЕЗОВИЙ