Із засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 13.05.2021 11:16

12 травня під головуванням міського голови Миколи Березового відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради.

У засіданні взяли участь начальник служби, представники відділів та закладів освіти виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради.

До порядку денного було внесено 5 питань:
1. Про розгляд заяви щодо перевірки виконання батьківських обов’язків щодо неповнолітньої дитини та позбавлення батьківських прав.
2. Про розгляд заяви щодо позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини.
3. Про розгляд заяви щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.
4. Про розгляд заяви щодо встановлення опіки над неповнолітньою дитиною.
5. Про розгляд судової справи щодо доцільності поновлення батьківських прав.

У ході проведення комісії було заслухано заяви, що надійшли у квітні поточного року, розглянуто матеріали та інформацію, надану заявниками та запрошеними. Члени  комісії брали активну участь у обговоренні, вносили пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.
Після розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення  згідно з чинним законодавством.