Міський голова підписав Меморандум про співпрацю та партнерство з Благодійною організацією «Благодійний фонд «МХП — Громаді»

Дата: 20.05.2021 15:20

20 травня міський голова Микола Березовий підписав Меморандум про співпрацю та партнерство з Благодійною організацією «Благодійний фонд «МХП — Громаді».

У межах фінансових можливостей сторони, які підписали Меморандум, — Благодійна організація «Благодійний фонд «МХП — Громаді», Корсунь-Шевченківська міська рада, ВП «Пішки» ТОВ НВФ «Урожай»  — здійснюватимуть реалізацію спільних проектів та програм, громадських ініціатив та акцій, що спрямовані на розвиток людського капіталу, підтримку громадського здоров’я, розвиток спроможності громад, а також збереження та відновлення довкілля.

— Знаю — спільно керуючись такими цінностями як справедливість, суспільне благо, всебічний розвиток людини, повага до кожної особистості, солідарність та дотримуючись принципів відповідального партнерства, ми втілимо в життя не один проект, який слугуватиме на благо громаді та її жителів, — зазначає Микола Березовий.

Під час підписання Меморандума міський голова Микола Березовий та менеджер соціальних проектів Благодійної організації «Благодійний фонд «МХП — Громаді» Микола Євремцев обговорили плани щодо подальшої співпраці.