Пошук

Перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам із 1 квітня 2021 року

Дата: 25.05.2021 12:45
Кількість переглядів: 327

Фото без опису

Щороку в квітні Пенсійний фонд України перераховує пенсію працюючим пенсіонерам відповідно до абзацу 5 частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообо’язкове державне пенсійне страхування”.

Цьогоріч внесено зміни до порядку і термінів подання роботодавцями звітності про нарахування та сплату єдиного соціального внеску. Відтепер вона подається щокварталу. Необхідна для проведення перерахунків інформація про набутий страховий стаж пенсіонера за січень – лютий 2021 року надійде до  реєстру застрахованих осіб  до 10 травня. Тому Пенсійний  фонд України проведе перерахунок передбачений законодавством, у червні за період із 1 квітня 2021 року.
Перерахують пенсії працюючим пенсіонерам, які призначені/перераховані до квітня 2019 року. Для розрахунку розміру підвищення врахують страховий стаж, набутий на 1 березня цього року.
Розмір підвищення пенсійної виплати буде розраховано індивідуально для кожного пенсіонера, враховуючи дані про набутий ним стаж та розмір офіційної заробітної плати. 
Наголошуємо, що перерахунок пенсії проводиться:
-    без додаткового звернення особи до органів Пенсійного фонду України;
-    особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули не менше як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або менше як 24 місяці страхового стажу, але після призначення (попереднього перерахунку) пенсії пройшло не менше ніж два роки.

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора