За інформацією Корсунь-Шевченківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області.

Дата: 26.05.2021 15:31

Мобільна бригада у складі Сегеди Олександра, соціального працівника БО "100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ" та фахівців Філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області здійснюють виїзди в ті населені пункти, де відсутні стаціонарні консультативні кабінети з можливістю тестування на ВІЛ/ВГС та інших хвороб для клієнтів пробації.
У 2 із 10 протестованих виявивили вірусний гепатит С.
Такі результати дослідження клієнтів Пробація України Probation in Ukraine в Корсуні-Шевченківському.
"Так ми наближаємо послуги з тестування на ВІЛ/ВГС для клієнтів пробації, які проживають у віддалених  населених пунктах області. Адже тестування - важлива умова для тих, хто мав ризиковану поведінку", - розповідає Олександр.
Загалом, обстеження на ВІЛ, туберкульоз та вірусний гепатит С мають бути регулярною звичкою, а не тимчасовою потребою. Часто такі хвороби протікають безсимптомно, та у разі пізнього виявлення мають тяжкі наслідки.
 Де пройти тестування на ВІЛ/ВГС:
 у сімейного лікаря;
 в кабінетах «Довіра», кабінеті інфекційних захворювань за місцем проживання;
 в Черкаському обласному центрі громадського здоров'я (Громадське здоров'я Черкащини)
 в БО "100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ" по вул. Рєпіна 12/1
Швидко! Безкоштовно! Конфіденційно!
Заходи у місцях позбавлення волі здійснюються у межах проекту «Serving Life», який реалізовується спільно з PATH працівниками БО «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ».
#FHTH #Serving_Life #PATH

Корсунь-Шевченківський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області.