До Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 16:36

В продовження заходів до Дня захисту дітей 1.06.2021 року працівники Корсунь-Шевченківського районного сектору філії Державна установа «Центр пробації» в Черкаській області спільно з старшим інспектором сектору ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області відвідали КЗ «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» Черкаської обласної ради», щоб привітати малечу зі святом та вручити подарунки, яким діти були неабияк раді.

Цього дня світова спільнота закликає прислухатися до потреб дітей і особливу увагу приділити тим, хто з яких-небуть причин залишився без опіки рідних і близьких. Дуже хочемо, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок суспільства та держави.

Корсунь-Шевченківський РС філії Центру пробації в Черкаській області